Deníček

Dny na ranchi 002

27. června 2013 v 17:34 | Megi
Předem upozorňuju, že na nějaký měkký i a tvrdý y teď kašlu, protože mám náladu totálně mizernou!!!!

Tak jsem se těšila, jak vám napíšu veselý článek (zároveň trochu smutný, protože jsem se potřebovala svěřit), jak jsme včera celý den byly v bazénu, kde jsem se sice s kámoškou pohádala (jo to sem se potřebovala svěřit), a že to už nikdy nebude kamarádství jako dřív, jak jsem byla včera s rodičema v Praze v O2 aréně na koncert, Lucka Vondráčková a Michal David, jak jsem si zase nekoupila koníka ( :/ ), jak jsme se vrátili v jednu v noci a proto píšu až dneska......

Ale dneska jsem četla dva články, který mě fakt dostaly. Jeden u Aši, druhý u Keník.
Aša končí se sbíráním úplně, Keník s SCH a začíná éru breyerů, no nechce se mi to vypisovat, jestli si to chcete přečíst, dám vámodkazy (Snad rančerkám nevadí)


A můj komentář:
Taky si někdy říkám, nač modely, ty peníze by mohly být úplně jinde, ale pak si zase uvědomím, že si to bez modelů nedokážu představit. Ale já vždycky snila, že budu mít vlastní koně, budu třeba jezdit i na menší závody, ale obávám se, že se mi to nikdy nesplní. Ale když mám modely, někdy se cítím, jako by se mi sen splnil. Taky mi pomáhají, když jsem úplně sama. A jak čtu všechny ty komentáře, doslova mě to ubijí. Zanedlouho většina skončí a zůstane tu jen pár rančerek a co bude potom?? Těch pár si řekne, že bez těch úžasných lidí, co tu byli dřív to nemá cenu a skončí taky. :´(
Ale je to váš názor a ten já nemůžu změnit. Asi jsem od rančerství očekávala něco víc.

Cituji, co napsala Jeife, ta to dokonale vystihla: "Padáte mi tu jak domino :'( "

Dny na ranchi 001

24. června 2013 v 21:37 | Megi
No nevím, jestli se tomu dá říkat dny na ranchi, jelikož to s ranchem asi nikdy nebude moc souviset.
No tak začneme u pátka. Zase jsem šla do školy. Jako každý normální den. První hodinu jsme měli češtinu, to jsme jenom cosi četli. Pak dvě hodiny matiky!!! To mi ani nepřipomínejte. Náš "milý" pan učitel nám zadal, ať děláme nějaký příklady z učebnice, ale mělo to háček. Zadal nám úkoly z látky, kterou jsme ještě neprobýrali. Pak dvě hodiny těláku, to bylo super - šli jsme na bouling. :D (Celá třída) A pak poslední hodina, přírodopis tam lidi jenom četli referáty. Doma jsem se sešla s kámoškou a šly jsme na třešně a...jednoduše strávily jsme spolu celý den a pak jsem u ni přespávala.
V sobotu....co se jenom dělo v sobotu?? To už si fakt nepamatuju, ale kámoška zase přespávala u mě (spaly jsme v našem novém karavanu. :D)
A v neděli jsme stávali brzo ráno a jeli jsme na Starý hrady. Potom do Loučeně na zámek a do labyrintária. Dokonce jsem sehnala koníka, sice od Papo, ale nevadí, jelikož stejnak pude na CM, tak mi držte pěsti, ať se mi moje první CM povede.
Dneska jsme jeli do Hradce (samozřejmě už ne s kámoškou XD) a vyjímečně jsem si nevybrala koníka. A k obědu byla pizza!!!! Mňam!!!!!!!

P.S. Omluvte chyby, ale už se mi to nechce znova projíždět.
A fotky jsou zde!!!. XD
 
 

Reklama