Únor 2014

Novinky Schleich

6. února 2014 v 23:59 | Megi |  Novinky
Všichni sice už zřejmě vědí, jaké SCH má letošní rok novinky na svém trhu, ale přesto si nemůžu pomoct a dávám to sem a to také proto, aby tu nebylo tak nějak mrtvo, když už jsem slíbila, že se vracím. K novinkám se pokusím dát nějaký krátký názor, i když jsem je ještě neviděla naživo. :-)

Trakehnen Breed

Trakehner stallion
Trakénský hřebec - Nemůžu si pomoc, ale ten postoj se mi prostě nelíbí a hříva se mi zdá z obrázku, když to tak řeknu, tak trochu "neupřímná".

Trakehner mare
Trakénská klisna - Zdá se mi to nebo má nohy v poměru s krkem fakt krátký??

Trakehner foal
Trakénské hříbě - Zase takový divný postoj. Taky se mi dost nelíbí, že půlka ocasu je bílá a druhá půlka ocasu tmavě hnědá.

Fjord horses

Fjord Horse stallion
Fjordský hřebec - Nevím, co k tomuhle modelu říct, ale nějak se mi prostě nezdá.

Fjord Horse mare
Fjordská klisna - Jako vážně?? Chtěla bych vidět koně, kterej takhle "dokonale" vytočí hlavu do strany. A opět se mi nelíbí hříva a ocas dělaná barevně půl na půl.

Fjord Horse foal
Fjordské hříbě - Tak tohle fakt nevím, nelíbí se mi hříva a ocas dělaná uplně totožnou barvou. A celkově se mi nějak nezdá.

Arabian

Arabian mare
Arabská klisna - Nevím jestli jsem dneska nějaká divná, ale proč se mi ten postoj zase zdá tak nepřirozený?? A na můj vkus je moc taková jakoby dokonalá s obrovskou elegancí. Možná by to nebylo tak špatný, kdyby stará arabka nebyla tak jednoduchá a přesto měla v sobě něco krásnýho. Tahle je taková moc nafintěná.

Arabian foal
Arabské hříbě - Nato, že to vypadá, že běží má podle mě moc zdviženou hlavu, až to budí pocit nereálnosti. Zase mi chybí to staré elegantní a okouzlující arabské hříbě.

Falabella gelding
Flabella valach - Ten podle mého vypadá oproti ostatním modelům pěkně.

Frisian mare
Fríská klisna - Tak tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Ta červená je hrozná. Osobněnemám nic proti červené, vlastně ji mám ráda, ale tohle fakt bije do očí!!! Nechci odcházet od tématu, ale tohle prostě nejde. Připomíná mi Elenu z Upířích deníků, když si ve čtvrté sérii nechala udělat červený melír. Až na to, že tohle mi připadá o dost hnusnější, ale nic proti, to je prostě můj názor. Opět mi chybí starý krásný model.

Knabstrupper foal
Knabstrupské hříbě - To je celkem dobré, ale ta šedá nemusela být tak tmavá.

Shetland Ponies

Shetland Pony mare
Shetlandská klisna - No, řekla bych, že celkem dobrý, až na jednu "drobnost". V životě jsem neviděla koně (a po tomhle doufám, že ani neuvidím) se srdcem, přes celé stehno. Připomíná mi to nějakýho poníka pro barbie nebo My Little Pony.

Shetland Pony gelding
Shetlandský valach - U toho mám úplně stejný názor, jako u fallabela valach. (Ten podle mého vypadá oproti ostatním modelům pěkně.)

Shetland Pony foal
Shetlandské hříbě - To je docela povedené. Možná bych řekla, že i docela roztomilé. :D


To by mělo být vše. Omluvte prosím všechny chyby, ať jsou to už chyby pravopisné, názorové nebo jakékoliv jiné, jelikož je půlnoc, já nemůžu spát a tak píšu na blog. Jo, možná jsem šílená, spíše možná určitě, ale s tím si nemusíte dělat starosti. Mě bude stačit, když si to přečtete, zanecháte třeba koment a nebudete mi nadávat za mé názory, tedy alespoň ne tady, ale u sebe doma v pokoji, nebo kde právě jste a já o tom nemusím nic vědět, protože kdybych se to dozvěděla, že právě vy nadáváte na mé názory, bylo by mi to vlastně vcelku jedno, ale myslela bych si o Vás, že jste totální tupci, jelikož Váš názor je ten jediný správný a lidé okolo Vás nemůžou mít svůj vlastní. Co akorát tak můžete vyjádřit k mým názorům, aniž bych si o Vás něco takového myslela, je to, že napíšete svůj názor, ale nebudete mi sakra nadávat, že mám svůj názor, který je jiný než ten Váš. Je to vlastně takový malý obchod. Já Vám ponechám Váš vlastní názor a Vy mně ponecháte můj vlastní názor, aniž bychom se za své názory navzájem pozabíjeli nebo něco podobného, ačkoliv Naše názory budou zcela opačné. Děkuji, že jste tak milí, že vyslechnete mou prosbu o nenadávání na mé názory. Jsem vskutku ráda, že jsou tu samí inteligentní lidé, kteří to naprosto chápou. S láskou Vaše Megi, kterou psaní článku natolik vyčerpalo, že se jí možná i podaří usnout. Ještě jednou děkuji za pochopení a konečně dobrou noc.
(P.S. Tak tohle mé prohlášení o názorech se mi sakra líbí. S tím se musí něco dělat!!! Ne, nebojte, nejsem ta, co si o sobě myslí, že je kdoví co, ale musíte uznat, že tohle se fakt povedlo. A navíc další důkaz pro Vás, že jsem vskutu šílená. :D Tak teď už Dobrou noc!)

Ranch slaví první rok a já se vracím zpět

2. února 2014 v 10:00 | Megi |  Novinky
Náš blog a zároveň i ranch slaví 1. rok!!!
Rozhodla jsem se, že se k Vám vrátím, ale asi nějakou chvíli mi bude trvat, než vymyslím, co sem budu přidávat. Tak snad něco vymyslím a brzy se opět připojím. :-)