Leden 2014

I'm so sorry!!

3. ledna 2014 v 21:40 | Megi |  Novinky
Asi jste si všimli, že jsem tu byla naposled v září, nezajímám se o žádné soutěže, neobíhám a nevím co všechno. :-(
Je mi to moc líto, ale na blog nemám čas, chuť, nápady,..........................nic. :-( Dělám to strašně nerada, protože jsou mezi vámi vsutku skvělý lidé a mě je to moc moc líto. Nevím, jestli sem ještě někdo vůbec chodí a nemám tušení, co se děje nového. :-( Nikdy jsem nechápala, jak někteří z nás můžou udělat to, co se právě teď chystám udělat já. :-( Takže se s Vámi, opravdu skvělími lidmi loučím. :'-( Jsem ráda, že jsem vás poznala, ale už to holt není takové jako dřív. Nevím čím to je. Přesto vám všem chci moc poděkovat. Obdivuji ty z vás, kteří tady už jsou několik dlouhých let a stáletu jsou. Věřím, že vás je hodně, ale jednoho člověka jmenovat musím, ale doufám, že to nebudete brát že mi na Vás ostatních nezáleží................ Tím človíčkem je Jeife. Jmenuji ji právě proto, že to byla úplně první rančerka, co jsem poznala (respektive její blog :-)) a zároveň rančerka, která dělá vše pro tuto komunitu, aby žila dál. :'-( A tak nezapomínejte na jednu důležitou věc, na kterou jsem já už dávno zapomněla...Nejsme sběratelky, my jsme rančerky. A nemyslete si, že to dělám ráda, neboť k slzám nemám daleko. :'-(

Ale tento blog rušit nehodlám, kdybych se jednoho dne se rozhodla k vám vrátit....v což doufám. A tak tu žijte krásně a nedělejte tu samou chybu, co já. :-)

Vlastně, nechci, abyste si od tohohle něco slibovali, neboť to vůbec není jisté, zatímco Megi končí, už chystá návrat. :-D Ale opravdu si od toho nic neslibujte. :-) (Takže to spíš berte jako pozastavení, ale já fakt nevím....)